show sidebar & content

Archive for category: Blog

Nový produkt – Videopresentation

20 máj 2012 / Blog

Agentúra Larsen Ewans má v portfóliu nový produkt. Pre našich klientov ponúkame tvorbu nízkonákladových spotov a firemných videoprezentácií. Tieto sú určené najmä na prezentáciu Vašej firmy na webe, kde nie je nutné pracovať s maximálnym rozlíšením a preto je takáto videoprezentácia finančne dostupnejšia, ako klasické TV spoty.

Lietajúce počítače Apple v Poluse!

14 máj 2012 / Blog

Pre klienta SWP sme pripravili nádhernú inštaláciu a netradičné POS makety počítačov a produktov Apple v neštandartných rozmeroch a mierke. Fotograléria s obrázkami z nočnej inštalácie nájdete v sekcii „Portfolio – New media realisations“ a galériu z dennej realizácie v sekcii „Portfólio – klient SWP“.

Divízia 24 Angels dostala sovoju tvár

14 jan 2012 / Blog

Niektoré z našich služieb a prodktov vznikajú ako aktívna odozva na potreby našich klientov. Tak tomu bolo aj v prípade vybudovania divízie so samostatnou identitou a komunikáciou pod názvom 24 Angels. Táto divízia sa špecializuje na preskladnenie, dopravu, rozvoz a distribúciu tovaru a produktov, ako aj na kuriérske služby a dopravu v rámci Bratislavy, okolitých […]